Anasayfa / Galatasaray Doğa Sigorta / Pınar Karşıyaka – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 03.03.19

Pınar Karşıyaka – Galatasaray Doğa Sigorta İddaa Tahmini 03.03.19

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 20.hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Pazar saat 13:00’da Galatasaray Doğa Sigorta ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.65 olarak açıklamış.

Pınar Karşıyaka milli takım ve kupa için verilen aradan faydalanarak yeni koçu ile anlaştı, tecrübeli Alman koç Bauermann göreve getirildi ki bu onun takımı başındaki ilk resmi maçı olacak. Şimdiye kadar 7 galibiyet toplayabilen Karşıyaka, play-off potasından 2 maç uzakta kaldılar ve artık yapacakları bir kaç hata onların yarıştan neredeyse tamamen kopmalarıne neden olacak. Bu sezon iç saha performansları iyi durumda, 9 maçtan 6 tanesini kazanmayı başardılar ki evlerindeki son 3 maçtan ikisini de kazanmışlardı.

Galatasaray ise elde ettiği 9 galibiyetle zor da olsa play-off resmine 8.sıradan girmeyi başarmış durumda. Ancak özellikle deplasman performansları oldukça sıkıntılı. Bu da onların ritm bulmalarına ve üst sıralara tırmanmalarına engel oluyor. Son 3 deplasman maçlarında sırasıyla Türk Telekom, Gaziantep ve Anadolu Efes’e yenilmişlerdi.

Karşıyaka yeni koçuyla çıkacağı ilk maçta taraftar desteği ve oyuncuların göstereceği reaksiyonla birlikte maça agresif girecektir düşüncesindeyim. Ayrıca bu maçı kaybetmeleri durumunda play-off potasından iyice uzaklaşacaklar. Bu nedenle onlar için maçın önemi 2 kat artmış durumda. Galatasaray ise deplasmanlarda sorun yaşayan ve kırılgan bir takım. Bu kadar agresif bir Karşıyaka karşısında, hem de deplasmanda galip gelmeleri bana göre sürpriz olur.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.55
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.65
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 15.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı’nı 2. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Los Angeles Clippers, 4. sırada yer alan …