Anasayfa / Gaziantep / Pınar Karşıyaka – Gaziantep İddaa Tahmini 22.12.18

Pınar Karşıyaka – Gaziantep İddaa Tahmini 22.12.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 12.hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Cumartesi saat 15:15’te Gaziantep ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Pınar Karşıyaka tam biraz toparlanmıştı ki önce Büyükçekmece sonra da uzatmada kaybedilen Wurzburg maçları moralleri bozdu. Artık silkelenip kendilerine gelme vakitleri geldi. Koç Çıvgın’ın da koltuğunun sallantıda olduğu haberleri var, kendi sahalarında kaybetme lüksleri kalmadı. Gailius’un bu maçta dönmesi bekleniyor. Berk’in ise sakatlığı devam ediyor.

Gaziantep ise sezona beklentilerin üstünde başarılı bir giriş yapmıştı ama üst üste gelen sakatlıklar özellikle guard rotasyonunda koç Markovic’in elini kolunu bağlamış durumda. Can ve Vasiliauskas bu maçta da forma giyemeyecekler. Onların yokluğundaki ilk maçta kendi sahalarında oynamalarına rağmen Tofaş’a 13 sayı farkla yenilmişlerdi.

Pınar Karşıyaka kendi sahasındaki son maçta haftaiçi uzatmaya kadar direnmiş ancak Wurzburg’a kaybetmişti. Geçen hafta da hedef maçlarından biri olan Büyükçekmece maçını kaybettiler. Artık taraftarları önünde bu maçta reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum. Ev sahibinde Gailius’un dönecek olması Gaziantep’te de Can ile Vasiliauskas’ın yokluğu açılan handikapı ev sahibi tarafından aşılmasını kolaylaştırıyor.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …