Anasayfa / Brujos de Guayama / Piratas de Quebradillas – Brujos de Guayama İddaa Tahmini 26.05.22

Piratas de Quebradillas – Brujos de Guayama İddaa Tahmini 26.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Perşembe saat 03:00’da Brujos de Guayama ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.45 olarak belirlemşken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Quebradillas A grubunda çıktığı 17 maçtan 12 tanesini kazandı ve Ponce ile beraber liderlik koltuğunu paylaşıyorlar maç eksikleri ile beraber. Son haftalarda ise çok formdalar, son 5 maçlarından 4 tanesini kazanırken son 2 maçta önce deplasmanda Fajardo’yu 16 sonra da yine deplasmanda bu maçtaki rakipleri Guayama’yı zor da olsa uzatma sonunda 85-89 ile geçmeyi başarmışlardı. O son maçta Wilson 26 sayı, 11 ribaund, 3 asist, Wheeler 19 sayı, 7 ribaund, Browne 12 sayı, 4 asist ve Treadwell 13 sayı, 11 ribaund, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Guayama ise aynı grupta 17 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve son sıraya demir atmış, tartışmasız grubun ve hatta ligin en zayıf halkalarından biri konumundalar. Son 3 deplasman maçlarına baktığımzıda son şampiyon Arecibo’ya tam 39, Mayaguez’e 23 ve son olarak da yine son şampiyon Arecibo’ya 5 sayı farkla yenilmişlerdi. 24 Mayıs’ta bu maçtaki rakipleri ile evlerinde karşılaşmışlar ve belirttiğim gibi uzatma sonunda kaybetmişlerdi. O maçta Josiah 26 sayı, 3 ribaund, McCauley 17 sayı, 5 ribaund, 7 asist ve Ortiz 17 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere net bir kalite ve seviye farkı var. Zaten 2 gün önceki karşılaşmalarında da Quebradillas deplasmanda olmasına rağmen uzatmada da olsa kazanmayı bilmişti. Bu maçta ise evlerinde Wilson, Wheeler, Browne, Treadwell gibi silahları yine devreye sokarak sonuca gideceklerini, kazanacaklarını düşünüyorum. Ancak Guayama evinde olduğu gibi burada da direnebilir, bu nedenle de riske girmeden Quebradillas’ın direkt galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …