Anasayfa / Basket Napoli / Pistoia – Napoli İddaa Tahmini 09.09.23

Pistoia – Napoli İddaa Tahmini 09.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Pistoia Cumartesi günü saat 19:00’da Napoli ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.57 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Pistoia, Serie A’nın yeni takımlarından birisi ve koç Brienza yönetiminde ana hedefleri ligde kalmak olacak. Kadrolarını da bu hedef doğrultusunda yenilediler. Della Rossa, Saccaggi, Del Chiaro, Wheatle, MVP Varnado takımda kalmaya devam ederken, takımın 4 yeni yabancısı G-League’den Ryan Hawkins, Galil Gilboa’dan Payton Willis, Rimini’den Ogbeide ve FMP’den Charlie Moore oldular. İlk ciddi hazırlık maçlarına çıkacaklar.

Napoli ise geçen sezon beklentilerin altında kalmıştı. Yeni sezon öncesi koç Pancotto liderliğinde tekrar bir yapılanma içerisine girdiler ve hedefleri play-off potasında yer alabilmek olacak. Kadrolarına baktığımızda geçen sezondan kalan kimse göremiyoruz. Tariq Owens, eski Beşiktaşlı Sokolowski, London Lions’dan Zubcic, eski Tofaşlı Tyler Ennis, Gipuzkoa’dan Jaworski ve tecrübeli guard Jacob Pullen takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Onlar da ilk ciddi hazırlık maçlarına çıkacaklar.

Tecrübe ve kalite anlamında Napoli’nin bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle guard rotasyonunda Ennis ve Pullen fark yaratabilecek isimler. Pistoia da Napoli gibi yeni bir kadro ama onların yabancı oyuncuları da çok tecrübeli değil, bu nedenle de adaptasyon süreçleri daha zorlu geçebilir. Ben Napoli’nin kaliteli ve tecrübeli yabancılarına güvenerek bu maçta tercihimi onların direkt galibiyetinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.57
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

SL Benfica – Tbilisi State University İddaa Tahmini 25.09.23

Antalya’da düzenlenen FIBA Şampiyonlar Ligi eleme turu çeyrek final maçında SL Benfica Pazartesi günü saat …