Anasayfa / İddaa Tahminleri / Pistoia – Pesaro İddaa Tahmini 20.01.19

Pistoia – Pesaro İddaa Tahmini 20.01.19

İtalya Lega Basket Serie A 16.hafta mücadelesinde Pistoia Pazar saat 19:30’da Pesaro ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Pistoia sadece 4 galibiyet toplayabildi şuana kadar ve düşme potasındaki takım konumunda. Evlerinde de 7 maçtan sadece ikisini kazanabildiler. Onlar adına sevindirici olan tek nokta son iç saha maçlarında Varese gibi ligin önemli takımlarından birini 71-65 yenerek moral depolamış olmaları ve özgüven kazanmış olmaları.

Pesaro da rakibinden çok farklı durumda değil, sadece 1 adım öndeler 5 galibiyetle. Onların da deplasman karneleri çok kötü, 7 maçta sadece 1 kere kazanabildiler. Son 3 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiler zaten, son maçlarında Reggio Emilia karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 42 sayı farkla yenilerek darma dağın olmuşlardı.

Pistoia düşme hattından kurtulmak istiyor ve bunun için hedef maçlarından birine çıkacaklar Pesaro karşısında. Son maçta Varese’yi devirmenin özgüveni ile birlikte Pesaro’nun da deplasman karnesinin ne kadar kötü olduğunu düşündüğümüzde ev sahibinin düşük handikapı da aşarak kazanması sürpriz olmayacaktır. Son deplasman maçında Reggio Emilia’dan tam 42 sayı fark yiyen Pesaro’nun bu maçta da şansı yok.

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Braunschweig – Gottingen İddaa Tahmini 28.02.20

Almanya easyCredit BBL 21.hafta mücadelesinde Braunschweig Cuma saat 22:30’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …