Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Portekiz – Belçika İddaa Tahmini 02.12.18

Portekiz – Belçika İddaa Tahmini 02.12.18

2021 FIBA EuroBasket Ön Elemeleri C grubu mücadelesinde Portekiz Pazar saat 20:00’da Belçika ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Portekiz gruptaki 2 maçın ardından 1 galibiyet aldı ve İzlanda’nın önünde 2.sırada yer alıyor. Son maçlarında grubun zayıf halkası İzlanda’yı kendi sahalarında 3 sayı farkla geçebilmişlerdi. İki etkili forvetleri Gomes ve Soares ile ayakta kalmaya çalışıyorlar ama Avrupa basketbolunun oldukça gerisinde bir yetenek seviyesindeler ülke olarak.

Belçika ise iki maçını da kazandı ve grupta lider konumunda. İki gün önce grubun zayıf halkası İzlanda’yı deplasmanda hiç zorlanmadan 13 sayı farkla geçmişlerdi. Van Rossom, Salumu, Tabu, Gillet, Serron, Tumba ile bu seviyedeki bir çok takıma göre net bir tecrübe ve kalite üstünlükleri var. Bunu da çok iyi kullandılar şuana kadar.

Portekiz Avrupa basketbolunun son yıllarda sergilediği gelişime ayak uyduramamış, daha doğrusu basketbola pek önem vermeyen ülkelerden birisi. Bu maçta da evlerinde oynamalarına rağmen ideale yakın bir kadroyla mücadele eden Belçika karşısında fazla direnebileceklerini düşünmüyorum. Misafir takımın handikapı rahat geçeceğini düşünüyorum, hatta oranı yükseltmek isteyenler ilk yarı / maç sonu bahisine de yönelebilirler.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Avusturya – Ukrayna İddaa Tahmini 20.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemeleri F grubu mücadelesinde Avusturya Perşembe saat 21:30’da Ukrayna ile karşılaşacak. İddaa …