Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 11.02.24

Portland Trail Blazers – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Portland Trail Blazers Pazar günü saat 06:00’da New Orleans Pelicans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 218.5 olarak belirlemişler.

Blazers son 3 maçını üst üste kaybetti ve zaten toplayabildikleri 15 galibiyetle konferansın zayıf halkalarından biri konumundalar… Evlerindeki son 3 maça baktığımızda ise sonuçlar bir yana ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 234, 235 ve 250 sayı üretilmişti. Simons, Sharpe, M.Brown bu maçta forma giyemeyecekler, Reath, Henderson, Brogdon ve Ayton’un durumları ise belirsiz.

Pelicans ise son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak ne kadar iyi durumda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 30 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Play-off potasından sadece averajla uzaktalar. Evden uzakta çıktıkları son 3 maça baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak onkar da bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 227, 223 ve 261 sayı üretilmişti o maçlarda. Williamson, Murphy ve Marshall’ın durumları maç saatinde belli olacak. 

Elbette Pelicans puan tablosuna bakılınca anlaşılacağı üzere maçın favorisi. Ancak deplasmanda olmaları ve son dönemde Portland’ın en azından evinde direncini arttırmış olması nedeniyle taraf ya da handikap bahisleri açısında tahmini güç bir maç bana göre. Diğer yandan iki takımın da son dönemde savunmada yumuşak kaldıklarını, yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini biliyoruz. Bu maçta da benzer bir senaryo bekliyorum, kazananın 110 ve kaybedenin 105 baremini aşması beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (218.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (218.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …