Anasayfa / İddaa Tahminleri / Portland Trail Blazers – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 15.03.23

Portland Trail Blazers – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 15.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Portland Trail Blazers Çarşamba günü saat 05:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.66 olarak belirlemiş. 

Portland, Batı’nın vasat ekiplerinden birisi. Şuana kadar 31 galibiyet toplayabildiler ve 10. sıradan yani play-in yarışından 2 adım uzakta kalmış durumdalar. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve formsuz olduklarını da belirtelim. Evlerindeki son 3 maçlarından ikisinde Washington’dan 25 sayı ve Pelicans’dan 11 sayı fark yemişlerdi… 2 gün önceki son sınavlarında ise Pelicans’a 17 sayı farkla deplasmanda kaybetmişlerdi. Winslow’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. Ayrıca Grant ve Lillard’ın durumları da maç saatinde belli olacak. 

Knicks ise şuana kadar 40 galibiyet elde etti ve Doğu’da 6. sırada yer aldı. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra 13 Mart’taki son sınavlarında ise istim üstündeki Lakers’ı deplasmanda yenerek tekrar kalitelerini göstermişlerdi. O maçta Randle 33 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile yıldızlaşırken, Barrett 30 sayı, 5 ribaund ve Quickley 15 sayı ile diğer öne çıkan isimler oldular. Son maçta forma giyemeyen Brunson’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Özellikle son dönemde sahada oynadıkları basketbol açısından da Knicks çok daha iyi durumda. İlk 6 sıradaki yerlerini korumak ve play-in oynamadan direkt play-off yapabilmek adına kazanmaya devam edeceklerini, motive olduklarını düşünüyorum. Brunson oynamasa da Randle ve Barrett liderliğinde bu deplasmanda da kazanabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …