Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Porto Riko – İtalya İddaa Tahmini 08.09.19

Porto Riko – İtalya İddaa Tahmini 08.09.19

Dünya Kupası klasman mücadelesi J grubu maçında Porto Riko Pazar saat 11:30’da İtalya ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 158.5 olarak belirlemiş.

Porto Riko’nun ikinci tura kalması bile büyük başarıydı onlar için. Zaten ikinci turda ilk maçta Sırbistan’a farklı kaybederek de işlerinin bu kadar olduğunu gösterdiler. Hücumda sınırlı bir takımlar ve bunun bilinciyle rakipleri kontrol altında tutabilmek adına da düşük tempoda fiziksel bir basketbol oynuyorlar. Son 2 maçlarında sırasıyla 67 ve 47 sayı üretebilmişlerdi sadece.

İtalya Datome ve Gallinari liderliğinde ikinci tura çıkmayı başarmıştı ancak burada karşılarında Filipinler ve Angola gibi kolay lokmalar yoktu, epey zorlandılar ki artık çeyrek final şansları kalmadı. Son 2 maçta güçlü rakipler karşısında hücumda organize olmak konusunda epey zorlanmışlardı, istikrarı sağlayamamışlardı. Sırbistan’a karşı 77 ve İspanya’ya karşı sadece 60 sayı üretebilmişlerdi.

İki takım da özünde düşük tempoda oynayan ekipler. İtalya bu turnuvada zaman zaman kolay rakiplere karşı tempoyu yükseltmiş olsa da Porto Riko o kadar da kolay bir lokma değil. Ayrıca formalite maçına çıkacak olan İtalya’nın yıldız isimlerinin konsantre ve organize olmakta zorlanacaklarını, bunun da hücum potansiyellerini aşağıya çekeceğini düşünüyorum. İtalya kalitesi ile 80 sayılara çıksa da Porto Riko’nun 75 sayının altında kalacağını düşünüyorum, bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.42
Bets10 Oranı: ALT (158.5) – 1.47
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …