Anasayfa / İddaa Tahminleri / Promitheas – Larissa İddaa Tahmini 23.06.22

Promitheas – Larissa İddaa Tahmini 23.06.22

Yunanistan Ligi üçüncülük serisi 5. ve son maçında Promitheas Perşembe günü saat 17:00’da Larissa ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 160.5 olarak belirlemiş.

Promitheas seriye kötü başlayıp 2-0 geriye düştükten sonra kendisine gelmiş ve üst üste önce içerde sonra da dışarıda kazanarak seriye 2-2 eşitlik getirmiş ve şansını son maça taşıyıp, saha avantajını da korumuştu. Şimdi evlerinde oynayacakları bu maçta kaderleri belli olacak. Kazandıkları son 2 maçta galibiyetler dışında dikkat çeken bir diğer konu da hücum performanslarıydı, bu 2 maçta 161 ve 170 sayı üretilmişti. Son maçta deplasmanda 76-94 ile kazanırken Gikas 20 sayı, 4 ribaund, 13 asist, Grant 19 sayı, 6 ribaund ve Foster 15 sayı, 3 ribaund, 5 asist ile öne çıkan isimlerdi.

Sezonun flaş ekibi Larissa ise seriye rakibinin aksine çok iyi başlamış ve önce deplasmanda sonra içerde kazanarak saha avantajını da ele geçirmişti. Ama sonrasında rakibin tecrübeli skorerleri ile devreye girmesine, reaksiyon göstermesine engel olamamış ve üst üste 2 maçı da kaybederek aldığ saha avantajını da rakibe geri vermişti. Şimdi son maça deplasmanda çıkacaklar ve orada tamam mı devam mı diyecekler. İlk 2 maçın aksine son 2 maçta savunmada zorlanmışlar ve hücum performansları da düşmüştü.

Serinin 4 maçında iki farklı perde izledik diyebiliriz, takımlar ikişer maçlık seriler yakaladılar ve birbirlerini hem içerde hem de dışarıda yenebileceklerini gösterdiler. Bu nedenle taraf bahsi açısından zor bir seri oldu, bu son maç açısından da taraf bahsini riskli görüyorum. Seride oynanan 4 maçtaki ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, ortalama 168 sayı izledik bu seride ve son maçta tam 170 sayı üretilmişti. Dolayısıyla bu maçta da farklı bir senaryo olmayacağını düşünerek tercihimi toplam bareme göre üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (158.5) – 1.47
Rexbet Oranı: ÜST (160.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …