Anasayfa / Arjantin Ligi / Quimsa Santi – Penarol Mar İddaa Tahmini 09.06.24

Quimsa Santi – Penarol Mar İddaa Tahmini 09.06.24

Arjantin Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Quimsa Santi Pazar günü saat 03:00’da Penarol Mar ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Quimsa ilk turu bay geçmiş ve direkt olarak çeyrek finale gelmişti. Sezonun son kısmında evlerinde oynadıkları maçlara baktığımızda ise Gimnasia’yı 7 sayı ve Olimpico’yu ise 13 sayı farkla geçtiklerini görmüştük. Robinson, Ramirez, Brussino, Rolfi, Vassirani takımın öne çıkan isimleri. Toplama baktığımızda ise bu sezon evlerindeki 19 maçtan 17 tanesini kazandıklarını biliyoruz. 

Penarol ise normal sezonu 12. sırada bitirmiş olmasına rağmen ilk turda 5. sıradan gelen ve saha avantajına sahip olan rakipleri San Martin’i 1-3 ile elemeyi başarmışlardı. Seride oynadıkları 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise ilkini 17 sayı farkla kaybederken, diğerini ise son nefeste 2 sayı farkla kazandıklarını gördük. Thornton, Simpson ve Valinotti takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım arasında elbette net bir siklet farkı var. Quimsa sonuçta normal sezonun lideri ve ilk turu oynamadan, dinlenerek, tazelenip bu maça hazırlandılar. Penarol ise 4 maç oynadı fazladan ilk turda. Quimsa’nın saha avantajı ile beraber sezon boyu yakaladığı momentumu play-off’a da taşımasınıbekliyorum. Kaliteli kadrolarıyla sürprize izin vermeyeceklerini ve kazanırken çift haneli farkları da bulabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.56
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …