Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Jena İddaa Tahmini 20.04.19

Rasta Vechta – Jena İddaa Tahmini 20.04.19

Almanya easyCredit BBL 29.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi saat 21:30’da Jena ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 14.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 13.5 olarak açıklamış.

Vechta bu sezonun sürpriz ekiplerinden biri, 20 galibiyetle ve averajla 4.sırada yer alıyorlar Alba’nın hemen gerisinde. Evlerindeki perforansları da iyi durumda, 14 maçtan 9 tanesini kazandılar. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ki bu galibiyetlet Oldenburg ve Bayern’e yani ligin zirvesindeki 2 takıma karşı gelmişti, Bayern’i 18 ve Oldenburg’u 15 sayı farkla geçmişlerdi. Bamberg’e ise bu sekansda uzatma sonunda kaybettiler, özetle iç sahada ligde onları yenebilecek takım sayısı 1 ya da 2.

Jena ise ligin zayıf halkası konumunda, zaten 5 galibiyetle son sıradalar ve düşme potasında yer alıyorlar, büyük olasılıklar onları önümüzdeki sezon BBL’de göremeyeceğiz. Deplasman karneleri de çok kötü tahmin edeceğiniz gibi, 14 maçtan 12 tanesini kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında Ludwigsburg’a 12 ve Mitteldeutscher’e 17 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Vechta özellikle kendi sahasında ligin en istikrarlı ve en iyi basketbolunu oynayan takımların başında geliyor, öyle ki Bayern ve Oldenburg’u bile 15 ve üzeri farklarla yenmeyi başarmışlardı. Bu maçta da havlu atmış ve büyük olasılıkla BBL’ye veda maçlarına çıkan Jena karşısında hata yapmayacaklarını ve son maçta Berlin’de farklı kaybettikleri maçın reaksiyonunu burada taraftarları önünde göstererek farklı bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-13.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Brindisi – Neptunas İddaa Tahmini 11.12.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 8.hafta mücadelesinde Brindisi Çarşamba saat 22:30’da Neptunas ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı …