Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 01.04.21

Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 01.04.21

Almanya easyCredit BBL 29. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Perşembe saat 20:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Ulm cephesinde işler tam olarak yolunda değil, 14-11’lik dereceleriyle play-off potasına 7. sıradan kapak attıklar ama hedefledikleri ilk 4 yarışından 5 adım geride kalmış durumdalar. Tek tesellileri pota dışında olan en yakın rakipleri ile aralarında 4 galibiyetlik fark olması. Evlerindeki performanslarına bakacak olursak onun da orta şekerli olduğunu söyleyebiliriz, 13 maçtan 8 tanesini kazanabildiler kendi sahalarında. 3 maçlık güzel bir seri sonrası üst üste ilk 4 ekiplerinden Alba ve Ludwigsburg’a kaybetmişlerdi.

Wurzburg ise ligin vasat ekiplerinden biri, 24 maçtan 16 tanesini kaybettiler ama ana hedefleri olan düşme potasından uzak kalmayı başardılar, aralarında 4 galibiyetlik bir fark oluştu, bu nedenle de kafaları rahat. Zaten play-off potası ile aralarında 5 galibiyetlik fark var, oraları hedeflemeleri artık pek gerçekçi değil. Deplasman karneleri ise ilginç şekilde orta üstü seviyelerde, 13 maçtan 7 tanesini kazandılar ve evden uzakta daha iyi oynuyorlar desek yanlış olmaz. Son 2 deplasman maçlarında denk rakiplerle karşılaşmışlar, Mitteldeutscher’e 12 farkla yenilirken düşme hattındaki Giessen’i ise zorla 1 sayı ile geçebilmişlerdi.

İki takım arasındaki fark aynen puan tablosunda olduğu gibi, hatta biraz daha fazlası var. Ulm daha kaliteli ve geniş bir rotasyona sahip. Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu düşüşten ayağa kalkmak adına kendi sahalarındaki bu maça ekstra konsantre olup agresif oynayacaklarını düşünüyorum. Zaten karşılarında da kendi sikletlerinde olmayan bir rakip var. Clark, Caupain, Osetkowski gibi isimlerle üstünlüğü kurarak kazanacaklarını, handikapı da biraz zorlanacak olsalar da aşabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Glasgow Rocks Cuma saat 21:30’da Manchester Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …