Anasayfa / Alba Berlin / Real Madrid – Alba Berlin İddaa Tahmini 17.11.22

Real Madrid – Alba Berlin İddaa Tahmini 17.11.22

Turkish Airlines Euroleague 8. hafta mücadelesinde Real Madrid Perşembe günü saat 22:45’de Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Real Madrid elbette her alanda en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi her zamna olduğu gibi. Sezona istedikleri gibi başlayamamışlardı ama son haftalarda toparlandılar ve son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar, 2 maçlık mini bir seri yakalamış durumdalar. Bu mini seride önce deplasmanda Milano’yu 77-83 sonra da içerde temsilcimiz Efes’i 94-85 ile geçerek özellikle hücumda kendilerine geldiklerinin sinyallerini net olarak vermişlerdi. Causeur, Rudy, Randolph, Yabusele’den faydalanamayacaklar, Williams-Goss’un ise formasını kavuşması bekleniyor.

Sezonun flaş takımlarından biriydi Alba, ilk 3 maçlarını üst üste kazanmışlardı. Ama sonrasında üst üste 4 maçlarını kaybederek ciddi bir düşüşün içinde buldular kendilerini. Koç Gonzalez’in öğrencilerinin çıktığı son 3 Euroleague maçına bakarsak savunmada sorunlar yaşadıklarını görebiliriz. Bu maçların ikisinde bizlere 160 ve 169 sayı izletmişlerdi. Son olarak da geçen hafta konuk oldukları ezeli rakipleri Bayern’e 77-79 ile kaybetmişlerdi. Eriksson, Mattisseck ve Olinde’den faydalanamayacaklar. Lo’nun ise bu maçla beraber formasına kavuşması bekleniyor.

Elbette Real, WiZink’de kendi sahasında maçın net olarak favorisi konumunda. Her alanda Alba’dan çok daha bir kadroya sahipler. Bununla beraber son maçlarda da ritmlerine yeniden kavuştular ve üst üste iyi sonuçlar alarak zirve takiplerini sürdürdüler. Özellikle tempo ve üretim konusunda son maçlarda yakaladıkları form grafiğini ligin en yüksek tempoda oynayan takımlarından biri olan Alba karşısında da yakalaaycaklarını düşünüyorum. Bu sayede de bizlere bol skorlu, keyifli bir mücadele izletmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.47
Rexbet Oranı: ÜST (160.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …