Anasayfa / Bilbao / Real Madrid – Bilbao İddaa Tahmini 20.05.21

Real Madrid – Bilbao İddaa Tahmini 20.05.21

İspanya Liga Endesa 37. maç gününde Real Madrid Perşembe saat 22:15’de Bilbao ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Real 34 maçın ardından hanesine 32 galibiyet yazdırdı ve kalan 2 maçlarından birini kazanmaları durumunda normal sezonu lider bitirmeyi garantileyecekler. Son maçlarını Malaga deplasmanında oynayacakları için bu maçı kazanmak ve o deplasmana rahat gitmek isteyeceklerdir. Evlerindeki son 3 maçta ise Tenerife’yi 8 ve Badalona’yı 9 sayı farkla geçerken Valencia’ya ise sürpriz şekilde 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Poirier 16 sayı, Llull 15 sayı ve Taylor’ın 11 sayısı dışında çift haneli skort katkısı verebilen çıkmamıştı. 

Bilbao ise son 2 maçını üst üste kazanara ligde kalma yolunda önemli bir adım attı. Estudiantes ile aynı galibiyet sayısına sahipler ama ikili averajda üstünlük Estudiantes’de. Bu nedenle kalan 2 maçlarını kazanmaları ya da Estudiantes son maçını kaybederse o zamana bir maçlarını kazanmaları yeterli olacak. Diğer taraftan deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, 17 maçtan 13 tanesini kaybettile evden uzakta. Son 3 deplasman maçlarını üst üste kaybederken sırasıyla Malaga’dan 14, Tenerife’den 19 ve Valencia’dan 9 sayı fark yediklerini hatırlatalım. Rousselle ve Rigo dışında eksikleri yok.

Real adına liderliği garantilemek adına kritik bir maç, bu nedenle işi ciddiye alacaklarını, Llull, Poirier, Carroll, Laprovittola gibi isimlerin tamamını devreye sokarak zaten deplasmanlarda varlık gösteremeyen vasat rakiplerinin dirençlerini çabuk kıracaklarını, çift haneli farklarla kazanarak son hafta öncesi normal sezonu lider bitirmeyi garantileyeceklerini düşünüyorum. Alternatif isteyenler Real’in ilk yarıdan handikaplı galibiyetine de yönelebilirler. Bilbao için ffinal maçı haftaya kendi sahasında oynayacağı Badalona maçı olacak, bu maça güçlü rakiplerini yenemeyeceklerini çok iyi bildikleri için konsantre olabileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Nelson Giants – Wellington Saints İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Cuma saat 10:30’da Wellington Saints ile karşılaşacak. Mobilbahis deplasman …