Anasayfa / Cazoo Baskonia / Real Madrid – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 19.03.23

Real Madrid – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 19.03.23

İspanya Liga Endesa 23. hafta mücadelesinde Real Madrid Pazar günü saat 20:30’da Cazoo Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışlar.

Real Madrid son yıllarda olduğu gibi yine Endesa’nın en güçlü 2 şampiyonluk adaylarından biri konumunda. Euroleague’de de yine F4’e direkt yazabileceğimiz ekiplerden biri. Burada ligde ise topladıkalrı 19 galibiyetle ezeli rakipleri Barça’nın bir adım önünde, tek başlarına liderlik koltuğunda oturuyorlar. Euroleague ve ligde burada WiZink’de oynadıkları son 3 maçtan ikisinde galbiyetlerin yanı sıra yüksek skorlar da ön plandaydı, sırasıyla 186 ve 178 sayı izletmişlerdi bizlere. Llull ve Goss dışında eksikleri yok. 

Baskonia da son dönemde ligin en formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 18 galibiyete ulaşarak 2. sırayı Barça ile paylaşıyorlar, lider Real’den sadece 1 galibiyet gerideler. Bu sezon evlerinde müthiş bir tempoyla oynuyorlar ve yüksek skorlu maçlar izlettiriyorlar. Son haftalarda deplasmandaki karneleri de bu paralelde diyebiliriz aslında. Deplasmanda oynadıkları son 4 maçtan 3 tanesinde de yüksek skorlar gördük, sırasıyla 171, 166 ve 172 sayı üretilmişti o maçlarda. Diez ve Sedekerskis dışında eksikleri bulunmuyor. 

İki takım bu sezon 3 kere karşılaştılar ve tamamında ortak nokta yüksek tempo ve hücum odaklı basketboldu, sırasıyla 170, 178 ve 166 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak 7 Mart’da Euroleague sahnesinde karşılaşmışlar ve Baskonia rakibini bu sahada Costello’nun son saniyedeki üçlük basket-faulü sayesinde 81-85 ile geçmeyi bilmişti. Bu maçta da bir tarafta Musa, Hezonja, Deck, diğer tarafta Howard, Giedraitis, Hommes, Thompson gibi isimler varken bizlere yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (167.5) – 1.50
Hovarda Oranı: ÜST (167.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Adriyatik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Cibona Zagreb – FMP Beograd İddaa Tahmini 27.03.23

Adriyatik Ligi 23. hafta mücadelesinde Cibona Zagreb Pazartesi günü saat 19:00’da FMP Beograd ile karşılaşacak. …