Anasayfa / Avellino / Reggio Emilia – Avellino İddaa Tahmini 18.11.18

Reggio Emilia – Avellino İddaa Tahmini 18.11.18

İtalya Lega Basket Serie A 7.hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar saat 19:00’da Avellino ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 0.5 handikap belirlemişler.

Reggio Emilia lige istediği gibi bir başlangıç yapamadı, 6 maçtan sadece 2 galibiyet alabildiler. Evlerinde ise 3 maç yaptılar ve 2 galibiyet çıkardılar. Torino’ya 13 sayı farkla kaybederken, Varese ve Sassari’yi 6 ve 8 sayı farklarla geçmişlerdi. Son maçlarında ise deplasmanda favori Milano karşısında 25 sayı farkla darma dağan olmuşlardı. 

Avellino ise hem Şampiyonlar Ligi hem de Serie A’da çok iyi bir giriş yaptı sezona. Serie A’da 6 maçtan 4 galibiyet çıkardılar. Şampiyonlar Ligi ve Serie A’daki son 5 deplasman maçlarından 4 galibiyet çıkardılar, evden uzakta da gayet formdalar. Son 2 deplasman maçlarında sırasıyla Varese’yi 4 ve Le Mans’ı 3 sayı farkla geçmişlerdi.

Reggio Emilia, evinde Torino gibi henüz hazır olmayan ama kadro kalitesi kendisinden iyi olan bir takıma kaybetti. Avellino ise deplasmanlarda oynadığı maçlarda iki kulvarda da etkili bir takım. Son olarak hem Le Mans hem de Varese’yi geçerek bunu göstermişlerdi. Emilia deplasmanında da Avellino’ya güveniyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-0.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-0.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanxi Zhongyu – Bayi Rockets İddaa Tahmini 08.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shanxi Zhongyu Çarşamba saat 10:30’da Bayi Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …