Anasayfa / Bakken Bears / Reggio Emilia – Bakken Bears İddaa Tahmini 06.04.22

Reggio Emilia – Bakken Bears İddaa Tahmini 06.04.22

FIBA Europe Cup yarı final serisi 2. maçında Reggio Emilia Çarşamba saat 21:30’da Bakken Bears ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

İtalyan ekibi artık Europe Cup’da bu seviyelerin gediklisi durumunda. Serinin ilk maçında da denk rakibi karşısnıda Danimarka’da iyi direnerek 74-72 ile kaybetmiş, buraya evindeki maça avantajlı bir skorla gelmişti. Artık sadece 3 sayı farkla kazanmaları final bileti için yeterli olacak. Hem Europe Cup hem de Serie A’daki son 4 iç saha maçlarından 3 tanesini kazanarak da iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. Son olarak güçlü rakipleri Venezia’ya direnseler de 7 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Hopkins 25 sayı, 5 ribaund ve Cinciarini 14 sayı, 4 ribaund, 9 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Bakken cephesinde ise işler kendi seviyelerine göre yolunda diyebiliriz. Kendi liglerinde iyi sonuçlar almaya devam ediyorlar ama tabi Danimarka liginin seviyesi Avrupa normlarının epey altında. Bununla beraber ilk maçta evlerinde oynamalarına rağmen avantajlı bir sonuç alamadılar, hatta neredeyse yeniliyorlardı. Diouf 19 sayı, 5 ribaund, Ogungbemi 15 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve Harris 12 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile ilk maçta takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında bir kalite ve seviye farkı olduğunu düşünüyorum. Emilia ilk maçta deplasmanda net olarak bu farkı gösterememiş olsa da yeterli ve gerekli sonucu almıştı Danimarka’da. Artık taraftarları önünde sadece 3 farklı bir galibiyete ihtiyaçları var. Ellerindeki formda ve tecrübeli isimler, Hopkins ile Cinciarini liderliğinde galibiyete bir kez daha ulaşacaklarını, bunu yaparken gerekli farkı elde edeceklerini, yani handikapı geçeceklerini, final biletini kapan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …