Anasayfa / Brescia / Reggio Emilia – Brescia İddaa Tahmini 09.09.23

Reggio Emilia – Brescia İddaa Tahmini 09.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Reggio Emilia Cumartesi günü saat 19:30’da Brescia ile karşılaşacak. Hovarda ev sahibi ekip lehine 5.5 handikap açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Priftis’i takımın başına getiren Reggio Emilia’da hedef geçen sezon yaşadıkları düşme tehlikesinin tekrarlanmaması. Bu yolda da iyi bir kadro kurdular diyebiliriz. Geçen sezondan sadece Michele Vitali ve Cipolla kadı kadroda. Bologna ve Kuban’dan hatırlayacağınız Hervey, NBA patentli Langston Galloway, eski dost Darion Atkins, Büyükçekmece’den Briante Weber, Bahçeşehir’den Jamar Smith takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Son maçlarında Trento’yu 75-68 ile geçmişlerdi. 

Koç Magro ile yola devam eden Brescia cephesinde ise artık hedef yarıştıkları tek kulvar olan Serie A’da play-off bileti kapmak. Cournooh, Massinburg, Della Valle, Petrucelli, Gabriel, Cobbins takımda kalmaya devam eden önemli isimler. Yeni transferlerden ise Peristeri’den Miro Bilan, Brindisi’den Burnell ve Derthona’dan Christon takımın yeni silahları olmaya aday isimler. Son maçlarında ligin yeni takımlarından Cremona karşısında zorlanmışlar ve son nefeste 77-79 ile kazanabilmişlerdi. 

Elbette Brescia’nın elinde daha oturmuş bir kadro var, ellerinde daha tecrübeli isimler var. Ancak koç Priftis yönetimindeki Reggio Emilia da gerçekten iyi bir kadro kurdu. Nitekim son maçta EuroCup ekiplerinden Trento’yu bu sahada devirmeyi başarmışlardı. Evlerindeki bu maçta da Hervey, Galloway, Atkins, Weber, Jamar Smith gibi kaliteli silahlarıyla Brescia’ya zor anlar yaşatacakalrını, kaybetseler de direnerek handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …