Anasayfa / İddaa Tahminleri / Reggio Emilia – Varese İddaa Tahmini 17.03.24

Reggio Emilia – Varese İddaa Tahmini 17.03.24

İtalya Lega Basket Serie A 23. hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar günü saat 18:30’da Varese ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Emilia son dönemde istikrarsız sonuçlar alan bir ekip, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldılar. 5. sırada yer alıyorlar ve play-off potasındaki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışıyorlar. Evlerindeki son maçlarında denk rakiplerinden Trento karşısında zorlanmışlar ama 2 sayı farkla kazanmayı başarmışlardı. Geçen hafta ise konuk oldukları alt sıra ekiplerinden Treviso’ya 8 sayı farkla kaybederek soğuk bir duş almışlardı. 

Varese ise son dönemde formda, 3 maçtan ikisini kazandılar ve alt sıralardan 3 adım uzakta kalarak ilk hedefi şuan için gerçekleştirmiş oldular ki Europe Cup’da da yarı final bileti kaptıklarının altını çizelim. Deplasmandaki son maçlarını da o sahnede Nymburk karşısında oynamışlar ve tam 15 sayı farkla net bir galibiyet almışlardı. Brown, Besson, Mannion, McDermott, Moretti takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Kağıt üstünde Emilia’nın elinde daha kaliteli ve tecrübeli bir kadro olduğunu söylemek yanlış olmaz tabi. Ancak son haftalarda sergiledikleri basketbolla güven vermiyorlar. Bunun yanında Varese’nin elinde Mannion ve Moretti gibi 2 önemli guard var, onların liderliğinde içerde dışarıda sürpriz sonuçlar alabiliyorlar, Emilia’ya göre daha formda bir dönemdeler takım olarak. Bu nedenle deplasmanda olsalar bile kolay pes etmeyeceklerini, handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.51
Best10 Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …