Anasayfa / İddaa Tahminleri / Reggio Emilia – Venezia İddaa Tahmini 10.05.21

Reggio Emilia – Venezia İddaa Tahmini 10.05.21

İtalya Lega Basket Serie A 30. ve son hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazartesi saat 21:45’de Venezia ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.38 olarak belirlemiş.

Emilia 27 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve ana hedef olan düşme potasından uzak kaldıkları gibi play-off yarışına da dahil olamadılar. Bu nedenle artık bu maça sadece formalite için çıkacaklar, sonrasında tatile gidecekler. Evlerinde oynadıkları son 2 maçlarında denk rakipleri Pesaro ve Varese’yi farklı geçerek düşme potasından uzak kalmayı garantilemişlerdi. Son maçlarında ise 25 Nisan’da Sassari’ye konuk olmuşlar ve 7 sayı farkla yenilmekten kurtulalamışlardı.

Koç De Raffaele’nin öğrencileri ise 18 galibiyetle 5. sırada yer alıyorlar. İkili averajda Sassari’nin gerisinde oldukları için hem bu maçı kazanmaları hem de Sassari’nin kaybetmesi gerekiyor. Diğer tüm ihtimallerde sıralama değişmeyecek, 5. sırada sezonu tamamalayacaklar. Bu nedenle ilk adımı atıp öncelikle kazanmak zorundalar. Son 3 deplasman maçlarından ikisini kazanarak evden uzakta da iyi durumda olduklarını gösterdiler. Trieste’yi 18 ve Varese’yi ise beklenmedik şekilde zorlanarak son topta 2 sayı farkla geçebilmişlerdi.

Emilia’nın hiç bir iddiası yok ve bu maça bitse de gitsek mottosu ile, formalite için çıkacaklar. Karşılarında ise bu maçı kazanması durumunda dördüncülük yani, play-off’a ev sahibi avantajı ile başlama şansı bulunan Venezia olacak. Zaten iki takım arasında net bir kalite ve tecrübe farkı olduğunu bilyoruz, bir de Emilia’nın amaçsız, Venezia’nın da önemli bir hedefinin olmasıyla beraber misafir takım net olarak maçın favorisi. Tonut ve Watt liderliğinde deplasmanda da olsalar sorun yaşamayacaklarını kazanarak Sassari maçının sonucunu bekleyeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.38
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …