Anasayfa / İddaa Tahminleri / Reggio Emilia – Venezia İddaa Tahmini 18.05.24

Reggio Emilia – Venezia İddaa Tahmini 18.05.24

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 4. maçında Reggio Emilia Cumartesi günü saat 21:45’de Venezia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Koç Priftis’in öğrencileri normal sezonu 5. sırada bitirdikleri için bu seriye saha avantajı ile girememişlerdi ama ilk maçtan deplasmanda 8 sayı farkla kazanarak servis kırdılar! Sonrasında deplasmanda beklendiği gibi yenildiler ama ardından evlerinde tam 12 sayı farkla kazanarak seride 2-1 öne geçmeyi başardılar. Rakibi 66 sayıda tuttukları o zafer sayesinde artık bu maçı kazanıp yarı final bileti kapma şansları var, saha avantajı onlarda.

Koç Spahija yönetimindeki Venezia kağıt üstünde daha iyi bir kadroya sahip olduğu gibi seriye saha avantajı ile de başlamıştı. Ama bu artıların hiç birini parkeye yansıtamadılar ve Emilia onları daha ilk maçtan şoka uğratmayı başardı! Şimdi tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve bu maçı deplasmanda kazanıp ardından da evlerinde oynayacakları final maçını kazanmaları gerekecek yarı final bileti için… 

Seri başlarken Venezia hem saha avantajı hem de daha kaliteli kadrosuyla favori olarak görünüyordu ancak koç Priftis yönetiminde, elinde Jamar Smith, Tarik Black, Darion Atkins, Galloway, Briante Weber, Vitali gibi tecrübeli isimler bulunan Reggio Emilia daha ilk maçta rakibine kolay lokma olmadığının mesajını verdi. Şimdi yakaladıkları saha avantajını kullanarak burada kazanacaklarını, yarı final biletini kapan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.43
Rexbet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …