Anasayfa / İddaa Tahminleri / Reggio Emilia – Venezia İddaa Tahmini 30.12.18

Reggio Emilia – Venezia İddaa Tahmini 30.12.18

İtalya Lega Basket Serie A 13.hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar saat 20:00’da Venezia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Reggio Emilia’da yapılan değişimler de pek faydalı olmuşa benzemiyor, şuanda 3 galibiyetle tablonun son sırasında yer alıyorlar. Evlerindeki son 3 maçı da üst üste kaybederek zaten durumlarının ne kadar kötü olduğunu da göstermişlerdi. Bu maçlarda Avellino’dan 16, Pistoia’dan 2 ve Trieste’den 13 sayı fark yemişlerdi.

Venezia ise Milano’nun ardından Serie A’nın en güçlü takımı ünvanını taşıyor ve 9 galibiyetle 2.sıradalar zaten. Deplasmanda da sorun yaşamıyorlar Serie A’da. Şuana kadar evden uzakta oynadıkları 5 maçı da kazanmayı bildiler. Son 2 deplasman maçlarında ise Avellino’yu tam 30 ve Cantu’yu da 22 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi.

Reggio Emilia bu sezon Serie A’nın zayıf halkalarından biri. Sadece 3 galibiyetleri var ve son haftalarda kendi sahalarında bile varlık gösteremiyorlar, farklı kaybediyorlar. Venezia ise ligin favorilerinden biri ve bu sezon deplasmanda çok etkililer, 5 maçlarında da onları yenebilen çıkmadı. Bu maçta da kötü durumdaki rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını ve çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-4.5) / 1.68
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …