Güncel
Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Roanne – Metropolitan Levallois 30.03.24

Roanne – Metropolitan Levallois 30.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 27. hafta mücadelesinde Roanne Cumartesi günü saat 20:30’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışlar.

Roanne ligin formsuz ekiplerinden birisi, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar. Artık düşme potasında yer alıyorlar. En yakın rakipleri ile aralarında sadece 1 galibiyetlik fark olduğu için umutlarını sürdürüyorlar elbette kalan 8 maçta. Diğer yandan son 2 maçlarına baktığımızda ise bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük, sırasıyla 198 ve 170 sayı çıkmıştı o maçlarda.

Levallois bu sezon ligin en zayıf halkası. Şuana kadar sadece 4 galibiyet toplayabildiler ve düşme hattında yer alıyorlar. Buradan çıkabilmek için en yakın rakipleriyle aralarındaki fark 5 maça çıkmış durumda ve kalan 8 maçta bunu kapatabilmeleri pek kolay görünmüyor… Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izletmişlerdi, 2 maçta 169 ve 186 sayı üretilmişti. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Levallois adına artık son şans olabilir. Roanne da kazanarak alt sıralardan bir adım uzaklaşmaya çalışacak. Bu nedenle de denk güçlerin kapışmasında kimin kazanacağını ya da ne kadar direnip, handikapın nasıl gerçekleşeceğini tahmin etmek bence zor. Bu ortamda ben iki takımın da tempolarına ve yumuşak savunmalarına güvenerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.44
intobet Oranı: ÜST (169.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …