Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Roanne – Nanterre İddaa Tahmini 10.02.24

Roanne – Nanterre İddaa Tahmini 10.02.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 23. hafta mücadelesinde Roanne Cumartesi günü saat 20:30’da Nanterre ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın limitini 83.5 olarak açıklamışlar. 

Roanne ligin zayıf halkalarından birisi, düşme hattında yer alıyorlar. Üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra geçen hafta kazanarak kötü gidişata dur demişler, bu sayede de 7 galibiyete ulaşmışlardı. Ama halen düşme potasında yer aldıklarını belirtelim, düşme potasından çıkabilmek adına en yakın rakipleri ile aralarında 1 galibiyet fark var sadece. Evlerindeki son 2 maçı üst üste kaybederken savunmada sınıfta kaldıklarını gördük, sırasıyla Dijon’dan 105 ve Quentin’den 96 sayı yemişlerdi. 

Nanterre ise ligin formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 14 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular.  Evden uzaktaki son maçlarında Le Portel’i etkili bir hücum performansı ile geçmişler, 72-84’lük skoru bulmuşlardı. Geçen hafta ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Cholet’i yine skorer bir oyunun ardından 91 sayı üreterek geçtiler. Pinault, Ayayi, Sene, Bibbins, Rodriguez gibi önemli silahlara sahip olduklarını hatırlatalım. 

İki takım arasında bir siklet farkı var elbette. Ancak Nanterre deplasmanda bana o kadar güven vermiyor handikaplı galibiyet konusunda. Diğer yandan Roanne’ın savunmada yumuşak bir takım olması ama tempoya yatkınlığı ve Nanterre’in de yüksek tempoda rahat skor üreten, Sene, Bibbins, Rodriguez gibi etkili silahlara sahip olması bu maçta onların skor potansiyeline güvenmem için gereken sebepleri ortaya koyuyor. Nanterre için açılan baremden üst seçeneğini tercih ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (83.5) – 1.49
intobet Oranı: Deplasman ÜST (83.5) – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 05.03.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Brooklyn Nets Salı günü saat 03:30’da Batı ekibi Memphis Grizzlies ile …