Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rostock Seawolves – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 08.05.24

Rostock Seawolves – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 08.05.24

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde Rostock Seawolves Çarşamba günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar. 

Rostock şuana kadar 9 galibiyet toplayabildi ve bitime 2 hafta kala düşme hattından da 2 adım uzaktalar, dolayısıyla halen tehlikeli sulardan uzaklaşabilmiş değiller ki son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini de unutmayalım… Evlerindeki son maçta ise play-off ekiplerinden Ludwigsburg’u 91-85’lik skorla geçerek bir sürprize imza atmışlardı. Nelson ve Alston takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

Merlins ise ligin düşme adaylarından birisi. Şuana kadar sadece 7 galibiyet toplayabildiler ve 18 takım arasında 17. sırada yer alıyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ancak şuanda bir tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Dolayısıyla geçmişi unutup bu maça konsantre olmak durumundalar. Kazanmaları ve aynı zaman da Heidelberg’in kaybetmesi durumunda şanslarını son haftaya taşımış olacaklar. Son 4 deplasman maçlarının tamamını kaybettiklerini, bu maçlardaki bir diğer ortak noktanın da yüksek skor olduğunu gördük, sırasıyla 191 sayı, 176 sayı, 186 sayı ve 182 sayı üretilmişti o maçlarda.

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Özellikle Merlins için tamam mı devam mı niteliğinde bir maç olacağını belirtebiliriz. Şanslarını son haftaya taşımak için kazanmaları ve Heidelberg’in kaybetmesi gerekecek. Rostock ise bu maçı kazanırsa düşme potası ile tamamen bağını koparıp rahat bir nefes alacak. Bu ortamda iki takımın da bildiği, güvendiği basketbolu sergilemesini yani temponun yüksek olmasını ve savunma dirençlerinin düşük olmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …