Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sacramento Kings – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 14.11.23

Sacramento Kings – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 14.11.23

NBA Batı Konferansı temsilcisi Sacramento Kings Salı günü saat 06:00’da Doğu ekibi Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 223.5 olarak açıklamışlar.

Kings geçen sezonki performansında uzak olsa da son 2 maçını üst üste kazanarak 4 galibiyete ulaştı ve halen play-off potasında yer alıyor. Son 3 maçlarından ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak etkili hücum performansları sergilediler, o maçlarda 219 sayı ve 239 sayı izlemiştik. Huerter ve Murray ikilisi Sabonis ile beraber kenndilerine geldiler Fox’un yokluğunda ki bu maçta oynama ihtimali var, maç saatinde belli olacak. 

Cavs ise Doğu’nun toparlanan takımlarından biri, son 3 maçtan 2 tanesini kazandılar ve toplamda da 9 maçtan 4. galibiyeti çıkarmış durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçta sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 237 sayı, 248 sayı ve 228 sayı üretilmişti o maçlarda. Okoro ve Rubio’dan bu maçta faydalanamayacaklar, Merrill’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Kings cephesinde Fox’un durumu net olmasa da o yokken bile hücumda ne kadar etkili olduklarını görmüştük. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Cavs da son deplasman maçlarında tempoyu arttırmış, hücumda verimli oynamış bir takım. Bu deplasmanda da Garland ve Mitchell liderliğinde 110 sayılara ulaşmaları sürpriz olmayacaktır. Kazananın 115, kaybedenin 110 baremini geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (223.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (223.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …