Anasayfa / Dallas Mavericks / Sacramento Kings – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 30.03.24

Sacramento Kings – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 30.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Sacramento Kings Cumartesi günü saat 05:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 227.5 olarak açıklamışlar.

Kings son 3 maçtan ikisini kazandu ve bu sayede de 42 galibiyete ulaştı, kendilerine 8. sırada yer buldular ve ilk 6 yani direkt play-off biletinden sadece 1 galibiyet uzaktalar, şanslarını koruyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda üst üste Grizzlies’ı 10 sayı ve Sixers’ı 12 sayı farkla geçtikten sonra 27 Mart’ta yine konuk ettikleri Dallas’a karşı direnememişler ve tam 36 sayı farkla hezimete uğramışlardı. Lyles yine forma giyemeyecek, Vezekov’un durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Dallas ise son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar, bu sayede de 43 galibiyete ulaştılar, kendilerine averajla da olsa 6. sırada yer buldular. Yani direkt play-off bileti konusunda avantajlı konumdalar. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda olduğunu görebiliriz, 3 maçlarını üst üste kazandılar ki son maçta belirttiğim gibi yine bu sahada rakipleri King’i tam 36 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Green’den yine faydalanamayacaklar, Doncic ile Kleber’in durumları ise net değil. 

İki takım adına da sezonun hedef maçlarından birisi, kazanan takım play-off bileti yani ilk 6 sıra konusunda avantajı eline geçirecek. Bu nedenle de ilk maçın aksine Kings’in bu kez evinde kazanması sürpriz olmaz. Yine de taraf ya da handikap bahislerini riskli görüyorum. Diğer yandan iki takımın da hücumda etkili işlere imza atabildiğini biliyoruz. Bu maçta Kings’in Fox ve Sabonis liderliğinde ilk maçın aksine daha iyi oynayacağını, Dallas’ın da Doncic oynasa da oynamasa da Irving, Hardaway, Washington gibi silahlarla onlara atarak karşılık vereceğini öngörüyorum.  

İddaa Oranı: ÜST (227.5) – 1.45
intobet Oranı: ÜST (227.5) – 1.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …