Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sacramento Kings – New York Knicks İddaa Tahmini 17.03.24

Sacramento Kings – New York Knicks İddaa Tahmini 17.03.24

NBA Batı Konferansı ekibi Sacramento Kings Pazar günü saat 05:00’da Doğu ekibi New York Knicks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Kings son dönemin formda ekiplerinden birisi, 5 maçtan 4 tanesini kazandılar buraya gelirken! Evlerinde de 2 galibiyetlik mini bir seri yakalamış durumdalar, önce Bucks’ı tam 35 sayı sonra da Lakers’ı 13 sayı farkla geçmişlerdi. İki konferansın da önemli ekiplerine karşı aldıkları bu farklı galibiyetlerle herkese mesajı vermiş oldular! Fox, Huerter, Barnes, Sabonis takımı taşımaya devam ediyorlar, bu maçta da Vezenkov ve Lyles’dan faydalanamayacaklar. 

Knicks de sakatların dönmesiyle son maçlarda kendisine geldi, 4 maçtan 3 galibiyet çıkarmayı başardılar. Bu sayede de kendilerine 39 galibiyetle hedefledikleri gibi 4. sırada yer buldular. Evden uzakta da 3 galibiyetlik güzel bir serileri var. Son olarak zayıf Batı ekiplerinden Blazers’ı zorlanmadan 12 sayı farkla geçmişlerdi. Randle ve Robinson’dan bu maçta da faydalanamayacaklar ancak Brunson ve Anunoby döndüler. 

Elbette Knicks’de Randle da dönmüş olsaydı deplasmanda olmalarına rağmen bu maç için farklı yorumlar yapabilirdik. Ancak Kings’in formda olduğu bu dönemde Sabonis karşısında en önemli iki uzunları Randle ile Robinson yokken işlerini zor olacağını düşünüyorum. Kings’in Fox liderliğinde momentumu elinde tutacağını, Huerter ve Barnes gibi kaliteli kanat oyuncualrını da devreye sokarak hanesine bir galibiyet daha yazdıracağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …