Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Saint Quentin – Gravelines İddaa Tahmini 02.03.24

Saint Quentin – Gravelines İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Saint Quentin Cumartesi günü saat 20:30’da Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 150.5 olarak açıklamışlar. 

Quentin son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 12 galibiyete ulaşarak kendisine play-off potasında 6. sıradan yer buldu şuan için. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak düşük tempo ve savunma odaklı bir basketbol görmüştük, sırasıyla 150 ve 145 sayı çıkmıştı. Aradan önceki son maçlarını kupada oynamışlar ve güçlü Paris’e yine iyi savunmayla direnseler de son nefeste 71-67 ile kaybetmişlerdi.

Gravelines ise bu sezonun düşme adaylarından birisi. Çıktıkları son 4 maçtan 3 galibiyet çıkarıp toparlanma sinyalleri vermiş olsalar da halen 7 galibiyette olduklarını belirtelim. Düşme hattından kurtulabilmek adına en yakın rakipleri ile aralarında bir galibiyetlik fark var. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta üretimde sorun yaşadıklarını, kısır kaldıklarını gördük. Sırasıyla Le Mans’a 78-68 ve Chalon’a ise 79-63 gibi farklı skorlarla kaybetmişlerdi. 

Hem play-off potasını hem de ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. İki takımın farklı sikletlerde olduğunu, farklı hedefleri olduğunu biliyoruz. Ama özellikle son haftalarda ortak bir noktaları var, o da sert, savunma odaklı artı düşük tempoda oynanan basketbol. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Elbette Quentin evinde favori ve kazanırken kendisinin de rakibinin de 75 bareminin altında kalacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (150.5) – 1.46
intobet Oranı: ALT (150.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Rasta Vechta – Oldenburg İddaa Tahmini 13.04.24

Almanya easyCredit BBL 28. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi günü saat 21:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. …