Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Saint Quentin – Le Mans İddaa Tahmini 03.02.24

Saint Quentin – Le Mans İddaa Tahmini 03.02.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 22. hafta mücadelesinde Saint Quentin Cumartesi günü saat 23:00’da Le Mans ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.47 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.67 olarak belirlemiş. 

Quentin son dönemde çıkışa geçen ekipleden birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak 11 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada, play-off potasında yer buldular. Ancak evlerindeki son 2 maçta gece ile gündüz gibi farklı performanslar sergilemişlerdi. Önce Le Portel’i 21 sayı farkla geçmişler, sonra da son sırada yer alan Levallois karşısında direnememişler ve 14 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Le Mans ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 9 galibiyette kaldılar. Hedefledikleri play-off potasından ise 2 adım gerideler artık. Deplasman karneleri de iyi durumda değil, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. Cholet’e 15 sayı ve güçlü Monaco’ya direnseler de 4 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise bir diğer güçlü rakipleri Asvel’e direnememişler ve 13 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok ama konu sahada oynanan basketbola gelince Quentin daha iyi durumda ki konu iç saha, dış saha performansına gelince yine ibre Quentin’den yana. Campbel ve Johnson takımın öne çıkan silahları arasında yer alıyorlar. Le Mans’ın kolay pes etmeyeceğini düşünsem de 40 dakika sonunda kazanacak kadar direnebileceklerini de düşünmüyorum, bu nedenle de tercihim ev sahibinin handikapsız galibiyeti yönünde olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.47
intobet Oranı: MS 1 – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …