Anasayfa / Cleveland Cavaliers / San Antonio Spurs – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 04.02.24

San Antonio Spurs – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 04.02.24

NBA Batı Konferansı temsilcisi San Antonio Spurs Pazar günü saat 04:30’da Doğu ekibi Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Spurs sadece Batı’nın değil, tüm ligin en zayıf 2 halkasından birisi Pistons ile beraber… Şuana kadar 49 maçtan sadece 10 galibiyet çıkarabildiler ve bu maç öncesi 3 mağlubiyetlik bir serinin içinde yer alıyorlar… Evlerindeki son 3 sınavda denk rakiplerden Wizards’a 5 sayı, Doğu’nun play-off yarışçılarından Orlando’ya 10 sayı ve son olarak da Batı’nın dişli ekiplerindne Pelicans’a beklenenden iyi direnseler de 1 sayı farkla son nefeste kaybetmişlerdi. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok.

Cavs ise 4 galibiyetlik bir seri yakalamış durumda, bu sayede de 30 galibiyete ulaştılar ve Doğu’da ilk 4 yarışında önemli bir oyuncu olduklarını gösterdiler! Deplasman karnelerinin de son dönemde iyi durumda olduğunu biliyoruz, son 2 maçlarında güçlü rakiplerden Bucks’ı 12 sayı farkla ve Batı’nın alt sıra ekiplerinden Grizzlies’ı 7 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maç öncesi cezalı olan Thompson’dan faydalanamayacakları gibi Allen’ın durumu ise belirsiz. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Cavs bu sezonun en istikrarlı, en iyi basketbol oynayan ekipleri arasında yer alıyor. Son dönemde deplasmanda da maç kazanmayı sürdürüyorlar. Burada da Spurs gibi kendi sikletlerinde olmayan, zayıf bir rakip karşısında Garland, Mitchell, Mobley üçlüsünün liderliğinde sorun yaşamayacaklarını, handikapı da aşarak net bir galibiyete imza atacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …