Güncel
Anasayfa / Dallas Mavericks / San Antonio Spurs – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 20.03.24

San Antonio Spurs – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 20.03.24

NBA Batı konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Çarşamba günü saat 03:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Spurs sadece konferansın değil tüm ligin en zayıf ekiplerinden birisi. Şuana kadar sadece 15 galibiyet toplayabildiler ve play-in şansları da yok, sezonun kalanını formalite için oynuyorlar. Evlerindeki son dönem performanslarına baktığımızda ise üst üste 3 kayıptan sonra 18 Mart’ta konuk ettikleri denk rakiplerden Nets’i uzatma sonunda 7 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Collins dışında eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor.

Dallas ise son dönemin formda ekiplerinden birisi. 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 39 galibiyete ulaşarak kendilerine 8. sırada yer bulduler. Play-in yarışında zaten önemli bir avantajları var ama daha kritik olan play-off potasından sadece 1 adım uzakta olmaları. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise Pistons ve Bulls engellerine takılmazken son maçta lider Thunder’a 7 sayı farkla kaybetmişlerdi. Green dışında eksikleri bulunmuyor.

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Çünkü Dallas’ın elinde Irving ve Doncic gibi iki süper yıldız var! Son dönemde de onların liderliğinde iyi basketbol oynuyorlar ve play-off’u ne kadar istediklerini gösterdiler. Her ne kadar deplasmanda da olsalar karşılarındaki rakip ligin zayıf halkalarından birisi. Bu nedenle de tecrübe ve kalite farkını ortaya koymakta zorlanmayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …