Anasayfa / İddaa Tahminleri / San Antonio Spurs – New York Knicks İddaa Tahmini 30.03.24

San Antonio Spurs – New York Knicks İddaa Tahmini 30.03.24

NBA Batı ekibi San Antonio Spurs Cumartesi günü saat 03:00’da Doğu ekibi New York Knicks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Spurs ligin zayıf halkalarından birisi. Evet son 2 maçlarını üst üste kazandılar ama bu sadece 17. galibiyetlerine ulaşmaları için yeterli oldu. Yani sezonun geri kalanını da yine hedefleri olmadan, formalite için oynamaya devam edecekler. Önce konuk ettikleri güçlü rakiplerden Suns’ı 2 sayı ile sonra da denk rakiplerinden Jazz’ı deplasmanda 7 sayı farkla geçmişlerdi. Johnson’un durumu belirsiz, onun dışında eksikleri yok bu maç öncesinde. 

Knicks ise son dönemde formda, sakatlara ve eksiklere rağmen kazanmaya devam ediyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 44 galibiyete ulaşarak 3. sırayı Cavs ile paylaşmaya başladılar. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise inişli çıkışlı performanslar sergilediler diyebiliriz. Güçlü Batı ekiplerinden Nuggets’a direnememişler ve 13 sayı farkla kaybetmişler, Doğu’nun alt sıra ekiplerinden Raptors’a ise tam 44 sayı farkla ezici bir üstünük kurmuşlardı. Bu maçta da Anunoby ve Randle’ı kullanamayacaklar. 

İki takım arasında bir siklet farkı var. Ama Knicks’in hem Anunoby hem de Randle’dn yoksun olması, Spurs’ün hedefi kalmadığı ve üzerinde baskı olmadığı için son maçlarda rahat oynayarak galibiyetler alıyor olması gibi faktörler Knicks’in deplasman takımı olarak handikaplı galibiyetinin güvenini düşürüyor ben de. Ev sahibi ekibin Vassell, Sochan, Wembanyama gibi etkili silahlarını kullanarak rakibe direneceğini, en azından çift haneli farklar yemeyeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …