Anasayfa / Brujos de Guayama / San German – Brujos de Guayama İddaa Tahmini 29.06.22

San German – Brujos de Guayama İddaa Tahmini 29.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde San German Çarşamba saat 03:00’da Brujos de Guayama ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

German 28 maçtan 15 tanesini kazanabildi ve A grubunda kendisine 4. sırada yer buldu, play-off şansı halen devam ediyor. Kalan 4 maçlarından 3 tanesini kaznamaları gerekiyor. Bu yolda da iyi işlere imza attılar son haftalarda ve üst üste 4 maçlarını kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son 2 maçlarında Fajardo’yı 8 ve Mayaguez’i 5 sayı farkla geçmişlerdi. 

Guayama ise 29 maçtan sadece 8 tanesini kazanabildi ve sadece A grubunun değil tüm ligin en zayıf halkalarından biri konumundalar bu sezon. Nitekim tehmin edeceğiniz üzere play-off şansları kalmadı ve kalan 3 maça sadece formalite için çıkacaklar. Zaten bu nedenle de son 4 maçlarını üst üste kaybettiklerini gördük, artık bitse de gitsek ve tatile çıksak modundalar. Deplasmandaki son 2 maçlarında Fajardo’ya 12 ve Bayamon’a 1 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takımın durumları birbirinden ciddi anlamda farklı. Dolayısıyla paralel şekilde motivasyonları da değişik olacak. German play-off şansını sürdüren ve bunun için kalan 4 maçta minimum hatayla oynamak zorunda olan bir takım. Guayama’nın ise herhangi bir iddiası yok, ligin sonu gelsin ve tatile gidelim modundalar. Dolayısıyla bu deplasman maçında dirençlerinin düşük olacağını tahmin ediyorum. İddiasını sürdürmek için kazanması gereken German’ın zayıf rakibini çift haneli farklarla geçmesi sürpriz olmaz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.88
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …