Anasayfa / Capitans de Arecibo / San German – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 07.08.21

San German – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 07.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde San German Cumartesi saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için oranı 1.30 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

San German 11 maçın ardından hanesine sadece 3 galibiyet yazdırabildi ve A grubunun son sırasında yer alıyor, ligin vasat takımlarından biri. Zaten son 4 maçlarını da üst üste kaybederek ne kadar formsuz olduklarını göstermişlerdi. Bu maçların hepsi deplasmandaydı ancak evlerindeki son maçta da Mayaguez karşısında direnseler de uzatma sonunda 111-113’lük skorla kaybetmekten kurtulamadıklarını da belirtelim.

Arecibo ise 10 maçın 7 tanesini kazandı ve ligin iddialı takımlarından biri ki zaten A grubunda da liderlik koltuğunda oturuyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu serinin 2 galibiyeti de deplasmanda gelmişti. Quebradillas’ı 12 sayı farkla ve Carolina’yı ise 4 sayı ile geçmişlerdi. Son maçlarını ise 5 Ağustos’da evlerinde oynamışlar, Mayaguez’e hiç acımamışlar ve tam 31 sayı farkla ezip geçmişlerdi. O maçta Elonu 20 sayı, 11 ribaund ile yıldızlaşırken, toplamda 6 isimden çift haneli skor katkısı almışlardı. 

San German ligin vasat ekiplerinden biri. Son haftalarda da çok formsuzlar, 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve ayağa kalkabilecek sinyaller vermediler pek. Karşılarında ise ligin en formda takımlarından biri olan Arecibo var. Tanıdık uzun Elonu liderliğinde son 3 maçını kazanmış bir ekip ve Jefferson-Elonu ikilisi ile genelde boyalı alanı aktif kullanıp rakiplerini domine ederek farklı kazanıyırlar. Dolayısıyla Arecibo’nun direkt galibiyetinin yanı sıra oranı yükseltmek için dilerseniz handikaplı galibiyetlere de yönelebilrisiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.30
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Alba Berlin – Petkim Spor İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 16:30’da Petkim …