Anasayfa / Endonezya Ligi / Satya Wacana – Rans Pik İddaa Tahmini 29.05.24

Satya Wacana – Rans Pik İddaa Tahmini 29.05.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Satya Wacana Çarşamba günü saat 16:00’da Rans Pik ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

Satya ligin vasat ekiplerinden birisi. Nitekim son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler, bu nedenle de 5 galibiyette kaldılar…Son 3 maçlarına baktığımızda ise ortak noktanın 2 maçta çıkan yüksek skorlar olduğunu görebiliriz. O maçlarda bize 182 sayı ve 178 sayı izletmişlerdi. Asrat, Robinson, Henn üçlüsü takımın öne çıkan silahları konumundalar. Ancak çoğu maçta takım arkadaşlarından yeteri kadar destek alamıyorlar. 

Rans da son dönemde pek formda değil, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Ama buna rağmen topladıkları 9 galibiyetle kendilerine 8. sırada yani play-off potasında yer bulmayı başardılar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz. Son 2 maçlarını üst üste kaybederken bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 191 sayı ve 163 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere bir siklet farkı var. Ancak Rans’ın deplasmanda olmasından dolayı bu durumu sahaya ne kadar yansıtacağını kestiremiyorum. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerine giremeyeceğim. İki takımın da son haftalarda yüksek tempoda oynadıklarını ve hücumda nispeten etkili olurken savunmada ise yumuşak kaldıklarını gördük. Bu maçta da benzer bir senaryo izleteceklerini tahmin ediyorun, bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.71
Best10 Oranı: ÜST (159.5) – 1.92
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …