Anasayfa / İddaa Tahminleri / Scafati – Treviso İddaa Tahmini 27.01.24

Scafati – Treviso İddaa Tahmini 27.01.24

İtalya Lega Basket Serie A 18. hafta mücadelesinde Scafati Cumartesi günü saat 22:30’da Treviso ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Scafati son 3 maçından iksini kaybetmiş olsa da topladığı 8 galibiyetle kendisine 10. sırada yer buldu ki play-off potasından sadece 1 galibiyet uzaktalar. Ayrıca bu kayıpları deplasmanda geldiğini, evlerinde 3 maçtır kaybetmediklerini de hatırlatalım! Son olarak bu sezonun flaş ekiplerinden Reggio Emilia’yı tam 26 sayı farkla ezip geçmişlerdi! Strelnieks, Logan, Pinkins, Rivers ve Gentile takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Treviso ise son 4 maçtan 3 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 5 galibiyette kaldılar, düşme potasında yer alan ekiplerden birisi konumundalar. Deplasmandaki son maçlarına baktığımızda ise lider Brescia karşısında hiç varlık gösteremediklerini, tam 21 sayı fark yediklerini gördük. Geçen hafta ise evlerinde kendilerinden üst kademede olan bir play-off yarışçısı Sassari’yi 7 sayı farkla geçerek kötü gidişe nispeten dur demişlerdi.

Scafati’nin elinde Strelnieks, Logan ve Gentile gibi çok tehlikeli isimler var! Nitekim bu isimler sayesinde herkes onları düşme adayı olarak görürken play-off yarışına dahil olmayı başardılar. Normal şartlarda evlerinde net favori olduklarını söylerdim ama Treviso’nun düşme potasından uzaklaşmak için her maça agresif şekilde saldırması ve son olarak Sassari’yi devirmiş olmaları tahminimdeki güven endeksimi düşürdü. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BC Maroussi – Apollon Patras İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde BC Maroussi Pazartesi günü saat 18:15’de Apollon Patras ile karşılaşacak. …