Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Sırbistan – Porto Riko İddaa Tahnmini 03.07.21

Sırbistan – Porto Riko İddaa Tahnmini 03.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘na katılacak takımlardan birini belirlemek için Belgrad ev sahipliğinde oynanan elemelerdeki yarı final mücadelesinde Sırbistan Cumartesi saat 17:00’da Porto Riko ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 87.5 olark açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Sırbistan ev sahibi avantajı ile yer aldığı turnuvada kaliteli kadrosuyla kuşkusuz en ağır favori. Grup maçlarında da gerektiği kadar oynayıp kazanarak bunu gösterdiler zaten. İlk maçta Dominik karşısında 3 çeyrek kötü oynamalarına rağmen son çeyrekteki 10-27’lik skorla rakiplerini 76-94 gibi net bir skorla geçmişlerdi. İkinci maçta 3 önemli yıldız Kalinic, Micic, Bjelica’dan yoksun olmalarına rağmen yine Marjanovic’in pota altındaki dominant oyunuyla 83-76 kazanmayı bilmişlerdi. 

Porto Riko ise grubunda Senegal’in turnuvadan çekilmesiyle sadece bir maç yaptı, güçlü İtalya’ya karşı Clavell ve Browne liderliğinde atarak kafa tutsalar da yüksek tempoda savumaları çok zayıf kaldı ve 90-83’lük skorla yenilmekten kurtulamadılar. Böylelikle grubu bir maç oynayıp galibiyetsiz tamamlayarak 2. olarak yarı finale çıkmış oldular. Yani buraya pek hazır bir şekilde geldiklerini söyleyemeyiz. Ayrıca evet belirttiğim 2 guard iyi durumda ama uzun rotasyonları Avrupa takımlarıyla başedebilecek seviyede değil.

Sırbistan’da koç Kokoskov son yaptığı açıklamada Dobric ve Kalinic’in durumlarının maç saatinde belli olacağını, Micic ve Bjelica’nın ise kendilerini daha iyi hissettiklerini, oynayacaklarını düşündüğünü dile getirdi. Bu eksiklere rağmen Teodosic, Andjusic, Marjanovic gibi silahlarla Sırbistan yine de maçın ağır favorisi ki Micic ile Bjelica oynarsa çok daha rahat olurlar tabiki. Ben yine tempoyu yüksek tutacaklarını, Porto Riko’nun da buna çanak tutacağını, kazanırken de 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.49
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …