Anasayfa / Anwil Wloclawek / Slam Stal Ostrow – Anwil Wloclawek İddaa Tahmini 07.01.23

Slam Stal Ostrow – Anwil Wloclawek İddaa Tahmini 07.01.23

Polonya Ligi 15. hafta mücadelesinde Slam Stal Ostrow Cumartesi günü saat 19:30’da Anwil Wloclawek ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Ostrow ligin iddialı takımlarından biri ve şuana kadar çıktıkları 14 maçtan 10 tanesini kazanarak da bunun altını doldurdular. Evlerindeki performansları da kusursuz, 5 maçlarını da kayıpsız geçtiler taraftarlarının karşısında. Bu maçlarda rakiplerine ortalamada 20 sayı farkla üstünlük kurduklarını gördük. Son 2 iç saha maçlarında Gydnia’yı 29 ve Zielona Gora’yı 16 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. 

Anwil ise ligin orta üstü takımlarından birisi. 14 maçlarından 8 tanesini kazanadılar ve kendilerine 5. sırada yer bulabildiler. Ancak yılı pek de iyi kapatmadıklarını gördük. Önce evlerinde denk rakiplerinden Trefl’a 3 sayı farkla sonra da deplasmanda kendilerinden alt seviyede olan Gdynia’ya karşı varlık gösteremeden 14 sayı farkla kaybettiler. Genel anlamda deplasman karneleri de vasatın biraz üstünde, 7 maçtan 3 tanesini kaybettiler şuana kadar.

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok gibi görünse de sahada oynanan basketbol açısından Ostrow’un çok daha diri ve formda olan taraf olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Nitekim 2023’ü de nefis bir şekilde açmışlar, deplasmanda başkent ekibi Legia’yı 68-96’lık skorla hezimete uğratmışlardı. O maçta olduğu gibi Adonis Thomas, Djurisic, Skele gibi isimlerin liderliğinde Anwil karşısında da sorun yaşamayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.71
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …