Anasayfa / İddaa Tahminleri / Slam Stal Ostrow – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 15.05.24

Slam Stal Ostrow – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 15.05.24

Polonya Ligi çeyrek final serisi 5. ve son maçında Slam Stal Ostrow Çarşamba günü saat 18:45’de Slask Wroclaw ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Normal sezonu 3. sırada bitiren Ostrow seriye saha avantajı ile başladı ama bunu iyi değerlendiremedi, ilk maçı evinde kaybetti. İkinci maçı evde kazanıp 3. maçta kaybetseler de 4. maçı deplasmanda yenerek kendilerine gelmişler, saha avantajını yeniden kapmışlardı ki bu sayede de bu tamam mı devam mı maçına evde çıkacaklar. 84 sayı atarak kazandıkları son maçta Skele 18 sayı, 3 asist, Djurisic 15 sayı, 5 ribaund ve Chatman 14 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Wroclaw seriye 6. sıradan gelen dezavantajlı takım olmasına rağmen ilk maçtan servis kırmıştı. Ancak sonrasında evlerinde hata yapmadılar ve 1-2 öne geçtiler. 4. maçta evlerinde seriyi bitirme şansına sahiplerdi ama bunu değerlendiremediler ve 10 sayı farkla kaybederek seriye eşitlik gelmesine, rakibin de saha avantajını tekrar kapmasına engel olamadılar. Şimdi tamam mı devam mı maçına deplasmanda çıkacaklar. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu hem 2-2’ye gelen skor hem de sahada oynanan basketbol söylüyor. Ayrıca iki takımın da birbirlerini birer kere deplasmanda yendiklerini belirtelim. Dolayısıyla bu tamam mı devam mı maçında da iki takımın varlarını yoklarını ortaya koyarak kolay teslim olmayacaklarını düşünüyorum. Wroclaw’ın Nunez, Gravett, Niziol, Klassen, Miletic, Parakhouski gibi silahlarıyla direnerek handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.63
Rexbet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …