Anasayfa / Astros / Soles – Astros İddaa Tahmini 25.08.22

Soles – Astros İddaa Tahmini 25.08.22

Meksika Ligi Batı grubu mücadelesinde Soles Perşembe günü saat 06:00’da Astros ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.59 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.77 olarak belirlemiş.

Soles 10 maçın ardından hanesine 6 galibiyet yazdırdı ve grubun iddialı takımlarından biri. Ayrıca iç saha performanslarına baktığımızda da iyi durumda olduklarını görüyoruz, 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Son sınavlarında ise 20 Ağustos’da konuk oldukları Halcones’i zorlansalar da 73-77 ile geçmeyi başarmışlardı. O maçta Andriassi 18 sayı, 5 asist, Noah Allen 11 sayı, 7 ribaund, 7 asist ve Laster 14 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi.

Astros da rakibi gibi 10 maçtan 6 galibiyet çıkardı ve averajla liderlik koltuğunda oturuyorlar şuanda. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu da belirtelim. Bu sezon evden uzakta çıktıkları 4 maçtan 3 tanesini kaybettiklerini gördük. 14 Ağustos’daki son deplasman maçlarında konuk oldukları Abejas’a fazla direnememişler ve 94-83 ile kaybetmişlerdi. 21 Ağustos’daki son sınavlarında ise konuk ettikleri Plateros’u fazla zorlanmadan 11 sayı farkla geçmişlerdi.

Tıpkı puan tablosunda da gördüğümüz üzere iki takım arasında bir denklik söz konusu. Ancak iç saha ve deplasman performanslarına baktığımızda ev sahibi avantajının ne kadar önemli olduğunu görebiliriz. Bu nedenle de Soles’in bu maçta favori olduğunu düşünüyorum. Andriassi, Allen, Laster üçlüsü ile taraftarlarının desteği ile hata yapmayacaklarını söyleyebiliriz. Yine de denk güçlerin kapışması olacağı için handikap riskine girmeyeceğim ve ev sahibinin direkt galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.59
intobet Oranı: MS 1 – 1.77
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …