Anasayfa / BK Levicki Patrioti / Spisski Rytieri – BK Levicki Patrioti İddaa Tahmini 22.05.24

Spisski Rytieri – BK Levicki Patrioti İddaa Tahmini 22.05.24

Slovakya Ligi final serisi 4. maçında Spisski Rytieri Çarşamba günü saat 19:30’da BK Levicki Patrioti ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.73 olarak belirlemiş. 

Normal sezonu 6. sırada bitiren Spisski’nin buraya kadar gelmesi elbette önemli bir başarı. Ancak burada rakipleri ile aralarındaki güç farkını net olarak hissettikleri de bir gerçek. İlk maçı deplasmanda 16 sayı farkla kaybedip ikinci maçı da evlerinde tam 23 sayı farkla kaybedince seri bitti sanmıştık onlar için ama bu kez deplasmanda son nefeste de olsa 3 sayı farkla kazanarak seriye tutundular. O son maçta Reeves 20 sayı, 8 ribaund, Lopez 18 sayı, 4 ribaund, 5 asist ve Harris 16 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Normal sezonu lider bitiren Levice ise bu seriye dominant bir giriş yapmıştı. Önce içerde beklendiği 15 sayı sonra da deplasmanda beklenenden daha rahat bir şekilde 23 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Ancak son maçta evlerinde seriyi bitirme şansları varken bunu değerlendiremediler ve 72-75’lik skorla kaybettiler. O maçta Howard 17 sayı, 6 ribaund, Abrham 16 sayı, 4 ribaund ve Wheeler 16 sayı, 5 ribaund ile ayakta kalan isimlerdi. 

Levicki’nin evinde kaybettiği 3. maçın bir iş kazası olduğunu düşünüyorum. Evlerinde ve deplasmanda üst üste farklı kazandıkları ilk 2 maçta ortaya çıkan seviye farkının ise gerçek nokta olduğu görüşündeyim. Bu nedenle artık deplasmanda da olsalar seriyi uzatmayacaklarını, Howard, Abrham, Wheeler gibi silahların liderliğinde kazanarak kupayı kaldıran taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.54
intobet Oranı: MS 2 – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …