Anasayfa / Anwil Wloclawek / Stelmet Gora – Anwil Wloclawek İddaa Tahmini 26.08.20

Stelmet Gora – Anwil Wloclawek İddaa Tahmini 26.08.20

Polonya Süper Kupa finalinde Stelmet Gora Çarşamba saat 21:00’da Anwil Wloclawek ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 162.5 olarak belirlemiş.

Koç Tabak’ı göreve getiren Stelmet Gora’nın kadrosunda da köklü değişiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Danimarka basketbolunun son yıllarda yetiştirdiği en önemli yeteneklerden olan, Tenerife’den transfer edilen Lundberg’in takımın lideri olması bekleniyor ki bu da geçen sezonlarda olduğu gibi tempoyu yüksek tutmaları anlamına geliyor. Bulgaristan’dan gelen skorer forvet Blake Reynolds, Portekiz liginin önemli skorerlerinden Cecil Williams, Ventspils’den gelen görev adamı Berzins ve geçen sezondan takımda kalan Meier, Koszarek, Ponitka gibi yerli silahlarla yine hücumda bol skor üreteceklerini düşünüyorum.

Anwil’de ise yeni koç Mihevc oldu. Onlar da kadroya önemli takviyeler yaptılar. Nymburk2un bu sezon gösterdiği başarılı performansın mimarlarından biri olan Deishuan Booker, tecrübeli ve atletik forvet Garlon Green, bir diğer tecrübeli isim, Rus forvet Likhodey, rakipleri Stelmet Gora’dan kaptıkları Zamojski ve geçen sezon ortasında takıma eklenen çok yönlü guard McKenzie Moore takımın en önemli silahları olacak. Direksiyonda genelde Booker ve Moore olacağı için, onların da Stelmet Gora gibi yüksek tempoda oynayacaklarını düşünüyorum.

İki takım da geride bıraktığımız sezon ligin en etkili, en çok skor üreten takımlarından biriydi. Her ne kadar koç ve kadro değişikliği yaşamış olsalar da yeni rotasyonlarının da hücum odaklı oyunculardan kurulu olduğunu görüyoruz. Stelmet Gora’da Lundberg, Williams, Reynolds gibi yüksek skor potansiyeline sahip isimler varken, Anwil’de de bu isimlere karşılık verebilecek Moore, Booker, Green gibi isimler var. İki takımın da bizlere yüksek tempolu, bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (162.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …