Anasayfa / İddaa Tahminleri / Stelmet Gora – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 04.05.21

Stelmet Gora – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 04.05.21

Polonya Ligi final serisi 5. maçında Stelmet Gora Salı saat 20:30’da Slam Stal Ostrow ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Stelmet Gora adına tamam mı devam mı maçı olacak. Serideki son 3 maçı da üst üste kaybettiler ve 3-1 gerideler. Artık bu maçı kazanmaktan başka şansları kalmadı. Özellikle son maçta savunmada sınıfta kalmaları ve 95-80 gibi can yakıcı bir skorla kaybetmeleri takımda moralleri iyice bozdu. O maçta Groselle 21 sayı ile etkili olurken, Richard ve Freimanis beklentilerin altında kalınca hücum peformansları da düşmüştü. Savunmaları ise zaten evlere şenlikti adeta. 

Ostrow ise kötü başladığı seride rakibinin aksine son maçları çok iyi oynadı ve önce deplasmanda sonra da içerde 2 maç kazararak 3-1 ile büyük bir avantaj yakaladı. Öyle ki seri 3-3 olsa bile 7. ve son maç onlarıns sahasında oynanacak. Son maçta özellikle hücumdaki etkinlikleri ile dikkat çekmişlerdi, tam 95 sayı ürettiler. Bu başarılı performansın temelinde iki skorer guard Florence (25 sayı) ve Christian Smith (20 sayı) vardı. Ayrıca Garbacz da toparlanmış ve 17 sayı ile x-faktör katkısı vermişti takımına.

Gora için tamam mı devam mı maçı olacak. Bu nedenle kendi sahalarında net bir reaksiyon göstereceklerini tahmin ediyorum. Ellerinde Richard, Freiamanis, Groselle gibi önemli silahlar var, bu isimlerin ağırlıklarını bu kez sahaya daha net koyacaklarını tahmin ediyorum. Elbette Ostrow da rakibinin yeniden havaya girmesini istemeyecektir ama 3-1 önde olmanın verdiği rehavet bu kez deplasmanda onları galibiyetten uzak tutabilir ama yine de kolay pes etmeyeceklerini de düşünerek alternatif olarak lehlerine açılan handikap da yanımıza alınabilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40 
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta erteleme maçında Wurzburg Cuma saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa …