Anasayfa / Chalon Saone / Strasbourg – Chalon Saone İddaa Tahmini 17.12.18

Strasbourg – Chalon Saone İddaa Tahmini 17.12.18

Fransa Jeep Elite Pro A 13.hafta mücadelesinde Strasbourg 17 Aralık Pazartesi saat 22:45’te Chalon Saone ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Strasbourg Şampiyonlar Ligi artı Pro A’da oynamanın zorluklarını zaman zaman burada yaşıyor. Şuanda 12 maçtan 8 galibiyet çıkardılar ve averajla 2.sırada yer alıyorlar. Kendileri gibi 8 galibiyete sahip olan tam 6 takım daha var. Bu sezon iç saha performansları pek iyi değil, 5 maçtan 3 galibiyet çıkarabildiler. İki kulvarda oynadıkları son 3 iç saha maçından da sadece birini kazanabildiler, onda da zayıf ekiplerden Petrol Olimpija’yı 8 sayı farkla geçebilmişlerdi.

Chalon Saone sezona çok iyi bir giriş yaptmıştı ancak sonrasında bir düşüş yaşadılar ve şuanda 6 galibiyetle 11.sıradalar, play-off potasından sadece 1 galibiyet uzaktalar. Deplasman performansları orta şekerli, 6 maçtan 3 galibiyet çıkardılar. Evden uzakta son 2 maçlarını kaybettiler ama hep maçın içindeydiler son topa kadar, Chalons Reims’e 4 ve Pau Orthez’e ise 5 sayı farkla yenildiler.

Strasbourg evinde vasat oynayan ve deplasman galibiyetleri ile sıralamada üst sıralarda kalmayı başarmış bir ekip. Chalon Saone da son deplasman maçlarında iyi direnç göstermesine rağmen son toplarda kaybetti. Play-off potasına tekrar girebilmeleri için Strasbourg karşısında alacakları bir galibiyet ve yeniden moral bulup çıkışa geçmeleri onlar için çok önemli. Strasbourg’un iç sahadaki sıradan oyununu düşününce daha agresif ve istekli olmasını beklediğim Chalon’un handikapta kalmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+9.5) / 1.78
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …