Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Strasbourg – Nanterre İddaa Tahmini 17.09.23

Strasbourg – Nanterre İddaa Tahmini 17.09.23

Fransa Betclic ELITE Pro A ilk hafta mücadelesinde Strasbourg Pazar günü saat 17:30’da Nanterre ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Strasbourg geçen sezon play-off biletini kapmış ama çeyrek finalde, yani ilk turda şampiyon Monaco’ya süpürülmekten kurtulamamıştı. Yeni sezonda da play-off hedefiyle yola çıktılar ve BCL’de de son 8 takım arasında yer almayı istiyorlar. Yeni koçları Cancellieri yönetiminde kadrolarını da değiştirdiler. Herzeliya’dan Quinton Hooker, Balıkesir’den hatırlayacağınız Nakye Sanders, Kanada Ligi’nden Chaundee Brown, Lacombe, Invernizzi, Cavaliere, Petkim’den Booth, çaylak Daniel Akin takımın öne çıkması beklenen isimleri. 

Nanterre ise geçen 13. sırada yer almış ama alt sıralardan, tehlikeli sulardan sadece 2 galibiyet uzakta kalabilmişlerdi. Bu sezon o tehlikeyi tekrar yaşamak istemiyorlar, güvenli bölgede kalabilmek ana hedefleri. Koç Donnadieu ile yola devam ediyorlar ama kadrolarını geliştirmeye çalıştılar yeni sezon için. Justin Bibbins, Desi Rodriguez, Ayayi, Sene, Fall-Faye, Pinault, Begarin, tecrübeli uzun N’Diaye takımın öne çıkması beklenen isimler konumundalar. 

İki takım arasında hedefler doğrultusunda net farklar var ve bu da tabiki kadrolara yansımış durumda. Gerek kalite gerekse tecrübe anlamında net farklar var. Sezonun açılışında Hooker, Booth, Lacombe gibi isimlerin liderliğinde Strasbourg’un kendi sahasında hata yapmayacağını ve net şekilde bir galibiyet alacağını düşünüyorum. Riski azaltmak adına ev sahibinin düşük farklı galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.45
Best10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Kalev – Norrkoping İddaa Tahmini 25.09.23

Antalya’da düzenlenen FIBA Şampiyonlar Ligi eleme turu çeyrek final maçında Kalev Pazartesi günü saat 16:30’da …