Anasayfa / Avusturya Ligi / Swan Gmunden – Flyers Wels İddaa Tahmini 11.05.23

Swan Gmunden – Flyers Wels İddaa Tahmini 11.05.23

Avusturya Ligi yarı final serisi 3. maçında Swan Gmunden Perşembe günü saat 20:00’da Flyers Wels ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışlar.

Gmunden ligin iddialı takımlarından birisi ki normal sezonu 1. sırada bitirerek bunu göstermişlerdi zaten. İlk turda da saha avantajını iyi kullanarak Kapfenberg’i zorlanmadan 3-1 ile geçmişlerdi. Ama yarı finalde normal sezonun dördüncüsü Wels karşısında ecel terleri döküyorlar desek yanlış olmaz. İlk maçta evlerinde uzatma sonunda 75-81 ile kaybedeken, ikinci maçta ise deplasmanda yine uzatmanın ardından bu kez 84-92 ile kazanmışlar, saha avantajını geri almışlardı.

Normal sezonu 4. sırada bitiren Wels ise ilk turdan 5. sıradan gelen Polten karşısında epey zorlanmış ama saha avantajını kullanarak 3-2 ile kazanmayı bilmişti. Yarı final serisine de deplasmanda kazanıp servis kırarak başlamışlardı ama sonrasında bu avantajı kullanamadılar ve savunmada sınıfta kaldıkları, potalarında 92 sayı gördükleri 2. maçı evlerinde kaybederek avantajın tekrar rakibe geçmesine engel olamadılar. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında aslında kağıt üstünde net farklar var! Gmunden bu farkı ilk maçta olmasa da ikinci maçta sergilediği etkili hücum performansı liderliğinde sahaya koymuştu. 92 sayı ürettikleri o deplasmanda galibiyetinde olduğu gibi King, Friedrich, Green üçlüsünün yine takımı taşıyacağını, bizlere bu kez kendi sahalarında yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (154.5) – 1.59
Hovarda Oranı: ÜST (154.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …