Anasayfa / İddaa Tahminleri / Szombathely – Zalakeramia İddaa Tahmini 03.05.24

Szombathely – Zalakeramia İddaa Tahmini 03.05.24

Macaristan Ligi yarı final serisi 3. maçında Szombathely Cuma günü saat 19:00’da Zalakeramia ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 misafir takım lehine 20.5 handikap belirlemişler.

Normal sezonu lider bitirerek bu sezon da en güçlü şampiyonluk favorisi olduğunu gösteren Szombathely bu seride de kalite ve seviye farkını ilk 2 maçta net olarak gösterdi. Evlerindeki ilk maçı tam 38 sayı farkla kazanıp rakibe mesajı verirken, ikinci maçta da deplasmanda olmalarına rağmen bu kez 25 sayı farkla kazanmışlardı. İki maçta da hücumda çok etkili olduklarını, sırasıyla 101 ve 96 sayı üretttiklerini görmüştük.

Normal sezonu Zalakeramia’nın rakipten bir değil birkaç basamak aşağıda olduğunu net bir şekilde gördük ilk 2 maçta. Rakibin etkili hücum performansı karşısında savunmada hiç varlık gösterememişlerdi. Özellikle evlerindeki maçta, yani 2. maçta biraz olsun direnmeleri bekleniyordu ama potalarında 96 sayı yiyerek 25 sayı farkla yine hezimete uğramaktan kurtulamadılar. Artık deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

Szombathely neden normal sezonu rahat şekilde lider bitirdiğini ve neden en güçlü şampiyonluk favorisi olduğunu ilk maçta ortaya koydu net olarak. Artık 2-0 öndeler ve kalite farkı dışında psikolojik üstünlüğü de ele aldılar, rakibe bir an için bile sürpriz yapma ihtimalini düşündürtmediler. Artık seriyi daha fazla uzatmayacaklarını, evlerinde bitireceklerini ve tıpkı ilk 2 maçta olduğu gibi 20 üzeri bir farkla dominant bir galibiyet elde edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-20.5) – 1.66
Best10 Oranı: MS 1 (-20.5) – 1.80
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …