Anasayfa / Canterbury Rams / Taranaki Mountainairs – Canterbury Rams İddaa Tahmini 13.06.21

Taranaki Mountainairs – Canterbury Rams İddaa Tahmini 13.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Mountainairs Pazar saat 06:00’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken, Bets10 ise misafir takımın galibiyeti için 1.35 oran açıklamış.

Taranaki 9 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildi ve ligin en zayıf halkası konumunda. Evlerinde oynadıkları 5 maçtan 4 tanesini kaybetmelerinin yanı sıra son 3 maçı da üst üste kaybettiklerini belirtelim, iç sahada da durumları kötü. Evlerindeki son 2 maçta Sharks’dan 42 sayı ve Huskies’den ise 22 sayı fark yiyerek seviye olarak ne kadar aşağılarda olduklarını net olarak göstermişlerdi. Hücumda zaman zaman toparlanma sinyalleri verseler de savunmaları tam anlamıyla yol geçen hanı modunda. 

Rams ise ligin orta şekerli takımlarından biri, 9 maçtan 4 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Deplasmanda ise oynadıkları 3 maçı da kaybettiler, artık bir çıkış arıyorlar. Son 2 deplasman maçlarında güçlü rakipleri Hawks’dan 14 ve denk rakipleri Giants’dan ise 12 sayı fark yemişlerdi, diğer taraftan son deplasman maçlarını 20 Mayıs’ta oynadıklarını da belirtelim. Son maçlarını ise 10 Haziran’da oynamışlar, konuk ettikleri güçlü rakipleri Nuggets’a 82-95 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. Taylor 21 sayı, Bailey 18 sayı ve Singler 16 sayı ile direnen isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında belki kağıt üstünde ciddi farklar yok ama sıralama açısından da son haftalarda oynadıkları basketbol seviyesi ve direnç anlamında da Rams bir adım önde rakibinde. Bu da kazanmaları için yeterli olacaktır. Deplasmanda 3 maçı da kaybetmiş olmanın ve artık şeytanın bacağını kırmak istemelerinin motivasyonu olacak ki karşılarında da dişlerine göre bir rakip olduklarını biliyorlar. Dolayısıyla Taylor, Bailey, Singler üçlüsü liderliğinde aradıkları deplasman galibiyetini almaları için önlerinde hiç bir engel yok. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.35
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Arjantin İddaa Tahmini 29.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu mücadelesinde 2019 Dünya Kupası’nın niteliğinde bir maç oynanacak; son Dünya …